Obserwatorzy

środa, 25 marca 2015

Kota pierdoła

No pierdoła ze mnie jak nic!
Znowu się rozłożyłam, nie wiem który to już raz w tym roku. Poszłam do lekarza w poniedziałek, a pani, że wolny termin po świętach. Czyli jak zwykle: przechodzę, podleczę się trochę i za kilka tygodni powrót murowany!
Ulitował się nade mną mąż, który wczoraj bladym świtem poszedł w kolejkę i mnie zarejestrował.
W sumie to bzdura jakaś, czemu nie można się zapisać dzień wcześniej, tylko o świcie należy stać w kolejce ? Dodam, że ta kolejka nie miała kilka czy kilkanaście osób! No, ale mąż kochany, więc lekarza w końcu zobaczyłam.

Dostałam nawet skierowanie do specjalisty, które raczej dobrze nie wróży, ale cieszy mnie bardzo. Jak ostatnio poprosiłam o badania krwi, bo dawno nie miałam robionych, to pani mi powiedziała, że zdrowo wyglądam...i nie dostałam. No widać teraz zdrowo nie wyglądam, i dostałam przez zaskoczenie.

Dostałam też dwa lekarstwa. Oj leków to ja nie lubię :-( no, ale siła wyższa, dwie tabletki - dam radę. Przejęłam się bardzo, przeliczyłam godziny, żeby z sensem je łykać. Wczoraj wieczorem łyknęłam, i rano zaskoczenie: no przynajmniej połowa objawów zelżała! Zjadłam szybko śniadanko i poszłam łykać cudowne leki... i zrozumiałam skąd aż taka poprawa po jednej dawce...bo wzięłam dwie te same tabletki, i to akurat był antybiotyk... No ale trudno się dziwić, niewiele wczoraj na oczy widziałam :-).

Podsumowując: wiele na to wskazuje, że odzyskam siły, żeby do tego specjalisty iść.

A ostatnio, spod mojej maszyny wyszły kolejne wiosenne przytulasie:


4 komentarze:

 1. No i mam zderzenie dwóch wpisów, na temat ośrodków zdrowia http://klarkamrozek.blogspot.com/2015/03/zdobyam-sie-na-odwage.html
  Zdrówka życze
  Przytulasie cudne :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo ze służbą zdrowia jest jak z każdą instytucją...zależy to od ludzi, którzy ją tworzą :-)

   Usuń
 2. Nie Ty jedna pierdoła, bo ja też się rozłożyłam :( taki sezon teraz :P Ale pluszaki cudowne! Ten króliczek jest tak uroczy!!! Zwłaszcza żółty skradł moje serce ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super !!! serdecznie zapraszam na mojego bloga http://mikaksiezniczka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zaglądacie, a tym bardziej, że piszecie :-) Ania